Balorama 1992 yılında promosyon ürünleri ve balon, ithalat, ihracat, imalat ve pazarlama amacıyla kurulmuştur. Kurulduğu tarihten itibaren balon ithalatı ve pazarlaması yapan firmamız, 1994 yılından itibaren, Reklam Balonları ile ilgili büyük organizasyonlar gerçekleştirmiştir.
2002 yılında yeni yönetim ve kurumsal kimliği ile kapsamını genişleten firmamız Reklam Sektöründe birçok firmaya kurumsal hizmet vermektedir. 20 yıllık tecrübesiyle Balorama, şişme reklam ürünlerinin dizayn ve üretiminde geliştirdiği verimli sistemler sayesinde sizlerin istekleri doğrultusunda en kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri sunar. Alanında usta teknik elemanlarımız her an sizlerin isteklerinize 100% cevap verebilmek için çalışır. Tüm ürünlerimiz garantimiz altında olup uzun yıllar sizlere hizmet etmeleri için üretilirler.
            Balorama, kaliteden taviz vermeyen anlayışıyla yarattığı şişme ürünleri ve ürün gamına dahil ettiği yeni ürünleri sizlerle paylaşabilmek amacıyla bu siteyi hizmetinize sunmuştur.
            Uzman dizayn elemanlarımız düşüncelerinizi hayata geçirmek için her zaman hazırda beklemektedir.Uzun yıllardır süren araştırmalarımız, üstün yetenekli çalışanlarımız, kullandığımız teknoloji ve girdi kalitemiz sayesinde fiyat, kalite,yenilik ve serviste endüstri lideri konumunda bulunmaktayız.Sitemiz sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için hergün güncellenmektedir.

UÇAN BALON ÇEŞİTLERİ

UÇAN BALON İMALATI

Uçan Balon, Zeplin Balon, Helyum Gazı, Balon Şişirme Makinası, Trambolinler, Şişme oyun parkları, balon taklar, reklam balonları gibi birçok çeşit ile sizlere hizmet vermekden gurur duyarız. Kaliteli hizmet anlayışı ile siz müşterilerimizin isteklerini her zaman karşılamak için yanınızdayız.

İLETİŞİM KUTUSU